ZCDN

Kalendarz adwentowy z zagadkami

Serdecznie zapraszamy do udziału w przedświątecznej zabawie.Codziennie rano – od 1 do 20 grudnia – ukazywać się będą kolejne zagadki ukryte w kalendarzu adwentowym, które zostały przygotowane przez nauczycieli konsultantów oraz doradców metodycznych ZCDN-u.

Prawidłowe odpowiedzi należy wpisywać do formularza i całość wysłać do 21 grudnia, do godziny 21.00. Na autorów poprawnych odpowiedzi czekają drobne nagrody.

W razie pytań lub wątpliwości co do przebiegu zabawy prosimy o kontakt z Panią Anną Bazyluk  —  nauczycielką konsultantką ds. nauczania matematyki (e-mail: abazyluk@zcdn.edu.pl).

calendar-1

[Kliknij, aby zobaczyć kalendarz]

contact-form

[Kliknij, aby otworzyć formularz]

Podobne wpisy:
Wsparcie w kryzysie psychicznym dzieci i młodzieży

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pedagogów wobec trudności, z jakimi muszą mierzyć się w pracy z młodymi ludźmi w kryzysie psychicznym, proponujemy przestrzeń do wspólnej dyskusji i wysłuchania ekspertów w tej dziedzinie. Zapraszamy Państwa na konferencję współorganizowaną z Instytutem Pedagogiki US „Wsparcie w kryzysie psychicznym dzieci i młodzieży”, która odbędzie się 9 maja (czwartek) o godz. 15.00 w siedzibie ZCDN-u.

Zmiana organizacji pracy ZCDN-u w długi weekend majowy

Uprzejmie informujemy, że 2 maja (czwartek) Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Biblioteką Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej oraz Oddziałami Zamiejscowymi w Gryficach i Świnoujściu będzie nieczynne. Za niedogodności przepraszamy.

„Kwestia charakteru. Bojowniczki z getta warszawskiego” – relacja ze Spotkania z Książką Biograficzną

Tym razem współorganizowane przez Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Instytut Historyczny Uniwersytetu Szczecińskiego spotkanie z książką biograficzną odbyło w Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich. 23 kwietnia gościliśmy Sylwię Chutnik, publicystkę, działaczkę społeczną i promotorkę literatury, współredaktorkę książki „Kwestia charakteru. Bojowniczki z getta warszawskiego”. Obok pisarki udział w rozmowie, poprowadzonej przez Katarzynę Rembacką, wziął prof. Radosław Ptaszyński. Partnerem wydarzenia było Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.