ZCDN

Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu: Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej.

Szkolenie zostanie zrealizowane w oparciu o prezentację multimedialną wprowadzającą do tematu. Następnie prowadzący zademonstruje możliwości omawianych narzędzi. Uczestnicy poznają dobre praktyki związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w edukacji oraz w procesie zarządzania szkołą.

Zakres tematyczny: Narzędzia oparte na sztucznej inteligencji wspierające proces zarządzania placówką oświatową. Korzyści i zagrożenia wynikające z wykorzystania sztucznej inteligencji w edukacji.
Termin: 12 grudnia, godz. 11.30–13.00
Miejsce:
Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Biblioteka Pedagogiczna
Forma bezpłatna
Prowadzący: Krzysztof Jaworski

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia – I/H/7.

Podobne wpisy:
Reforma programowa – konsultowanie propozycji zmian w podstawach programowych

Jednym z elementów realizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej reformy oświaty jest opracowanie profilu absolwenta, na podstawie którego mają powstać nowe podstawy programowe. Na ich finalny kształt wpływ będą miały opinie oraz pomysły osób zainteresowanych udziałem w tym procesie. W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych nauczycieli i nauczycielki do udziału w konsultacjach propozycji zmian w podstawach programowych informatyki, historii, wychowania obywatelskiego i techniki w szkole podstawowej. Spotkanie odbędzie się 31 stycznia, w godzinach 10.00–14.00, w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

„Komunikacja na miarę…”, czyli Ferie z ZCDN-em 2025

Ferie z ZCDN-em czas zacząć! W tym roku będzie nam przyświecało hasło: „Komunikacja na miarę…”, które szeroko rozumiane zachęca do stosowania dobrych praktyk w szkołach, placówkach, w relacjach międzyludzkich.

Witajcie wyzwania 2025 roku! Blog na Zmianę (Odcinek XVIII)

Bardzo często publiczne dyskusje na różne tematy polityczne, społeczne, a nawet gospodarcze kończą się stwierdzeniem w takim lub zbliżonym brzmieniu: „No tak, ale zacząć trzeba od edukacji. Bez niej nie będzie tak, jak nam się marzy”. Frekwencja wyborcza – edukacja. Poziom kultury – edukacja. Wzrost wrażliwości społecznej – edukacja. Większa przedsiębiorczość Polaków – edukacja. Brzmi znajomo?