ZCDN

Jak motywować uczniów do aktywności i zaangażowania na zajęciach z doradztwa zawodowego

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu stacjonarnym „Jak motywować uczniów do aktywności i zaangażowania na zajęciach z doradztwa zawodowego”, które odbędzie się 27 lutego, w godz. 16.00-18.00, w siedzibie ZCDN-u.

W pierwszej części szkolenia zostaną scharakteryzowane metody motywowania. Następnie podczas dyskusji przeanalizowane zostaną różnorodne aktywne metody i formy pracy na zajęciach z doradztwa zawodowego. W ostatniej części uczestnicy wypracują kilka ciekawych pomysłów na zaangażowanie uczniów.

Zakres tematyczny: Skuteczne metody motywowania. Budowanie przestrzeni do motywacji. Dostosowanie metod motywowania do potrzeb klasy/grupy. Aktywne metody i formy pracy z zakresu doradztwa zawodowego.

Termin: 27 lutego, godz. 16.00–18.00
Prowadząca: Krystyna Stelmach-Tyszko
Forma bezpłatna

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia – I/F/2.

Podobne wpisy:
Wakacje z ZCDN-em. Oferta szkoleń od 30 czerwca do 3 lipca

Jak co roku zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach w ramach letniej oferty doskonalenia. Tegoroczny cykl szkoleń będzie przebiegał pod hasłem relacji: z drugim człowiekiem, z maszyną, z samym sobą oraz z miastem i jego historią.

Konferencja „Szczecin opis(yw)any. Miasto w kronikach, wspomnieniach, literaturze”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Szczecin opis(yw)any. Miasto w kronikach, wspomnieniach, literaturze”, która odbędzie się 3 lipca w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Pretekstem do organizacji konferencji i prezentacji towarzyszącej jej publikacji jest przypadająca w 2025 roku 80. rocznica przyłączenia do Polski Ziem Zachodnich i Północnych oraz zakończenia II wojny światowej.

Dobre nawyki. Blog na Zmianę (odcinek XXV)

Czy czujesz się zbyt często przemęczony/a? Czasem zapominasz słów, umyka Ci, co chciałeś/aś powiedzieć? Czy łapiesz się na bezmyślnym skrolowaniu newsów lub mediów społecznościowych? To w dzisiejszych czasach dość naturalne; pytanie brzmi: czy można coś na to poradzić?