Adnotowany biuletyn  nabytków  Biblioteki  Pedagogicznej – 2022 rok

Adnotowany biuletyn nabytków biblioteki pedagogicznej – rok 2022

Biuletyn opracowała Grażyna Lis.

Urodziny Szczecina – przewodnik po nowościach w naszych zbiorach

5 lipca Szczecin tradycyjnie obchodzi swoje urodziny – tym razem świętując 79 rocznicę objęcia miasta przez polską administrację. Z tej okazji zapraszamy do zapoznania się z nowościami wydawniczymi w Bibliotece Pedagogicznej, związanymi z naszym pięknym miastem oraz całym Pomorzem Zachodnim. Poniżej prezentujemy wybrane propozycje z naszego katalogu.

TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM – przewodnik po nowościach w naszych zbiorach

Trwa XXIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. W tym szczególnym okresie sposób zapraszamy Państwa do poznania nowości wydawniczych w naszej bibliotece, związanych ze wspieraniem czytelnictwa wśród najmłodszych i nie tylko.

Majowy Tydzień Bibliotek – przewodnik po nowościach w naszych zbiorach

W dniach 8-15 maja 2024 roku odbędzie się XXI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek organizowany przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, tym razem pod hasłem „Biblioteka – miejsce na czasie”.