ZCDN

Analiza wyników egzaminu ósmoklasisty z matematyki 2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Analiza wyników egzaminu ósmoklasisty z matematyki 2024”, które odbędzie się w trybie zdalnym 3 października, w godzinach 16.00–17.30.

W pierwszej części szkolenia dokonana zostanie ogólna analiza wyników z egzaminu ósmoklasisty z matematyki w roku 2024. Następnie przedstawione zostaną wyniki z zadań związanych z konkretnymi wymaganiami egzaminacyjnymi. Omówione zostaną także sposoby rozwiązywania poszczególnych problemów. Uczestnicy przeanalizują zakres zagadnień występujących na egzaminie, co pozwoli na ukierunkowanie działań podejmowanych podczas przygotowywania kolejnego rocznika uczniów do egzaminu.

Analiza wyników egzaminu ósmoklasisty z matematyki 2024

Zakres tematyczny: Wyniki uczniów w procentach, centylach i na skali staninowej. Zadania egzaminacyjne a wymagania egzaminacyjne. Zakres zagadnień na egzaminie.

Termin: 3 października, godz.  16.00–17.30
Forma bezpłatna
Prowadząca:
Anna Bazyluk

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia – I/D/2.

Podobne wpisy:
Książka dobra na wszystko! Spotkanie autorskie

Czy młodzież chętnie się włącza w działania społeczne? Jak angażować młodych do pracy na rzecz innych? Czy partycypacja jest wdrażana w szkole? Na te i inne pytania odpowie dr Małgorzata Mikut z Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego – autorka książki „(Za)angażowanie młodzieży. Ku pedagogice i edukacji zaangażowanej społecznie” – podczas spotkania, które odbędzie się 21 listopada, w godzinach 16.00–17.30, w Bibliotece Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Blog na Zmianę (Odcinek XVI)

Są przyrodzone, powszechne, niezbywalne i niepodzielne. 20 listopada 1989 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło Konwencję o Prawach Dziecka. Warto poszerzać wiedzę na ich temat.

„Historia na czasie”. Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli historii

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu inaugurującym prace sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli historii „Historia na czasie”, które odbędzie się 21 listopada w formule online, w godzinach 16.30–17.30.