ZCDN

Edukacja klasyczna w ramach koła historycznego

Szkolenie rozpocznie się od przedstawienia scenariuszy zajęć koła historycznego dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z elementami nauki podstaw łaciny. Następnie zostaną zaprezentowane i omówione materiały dydaktyczne. Przedstawione zostaną również sposoby pracy na zajęciach koła historycznego.

Szkolenie: Edukacja klasyczna w ramach koła historycznego

Zakres tematyczny: Przykładowe scenariusze zajęć koła historycznego z wykorzystaniem elementów edukacji klasycznej oraz sposoby ich realizacji.

Termin: 10 października, godz. 16.45–18.15

Prowadząca: Wiktoria Knap

Forma bezpłatna

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/C/27.

Podobne wpisy:
W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania”, które odbędą się 27 maja, w godzinach 16.00–19.00, w trybie zdalnym.

Laboratoria przyszłości – praca z cyfrowym obrazem i dźwiękiem

Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych do udziału w szkoleniu stacjonarnym „Laboratoria przyszłości – praca z cyfrowym obrazem i dźwiękiem”, które odbędzie się 25 maja, w godz. 10.00–14.00, w siedzibie ZCDN-u.

Blog Na Zmianę

Na bieżąco obserwujemy to, co się dzieje w szkole – zarówno w systemie edukacji, jak i w społeczności, tworzonej przez nauczycieli, uczniów oraz rodziców. Starając się odpowiedzieć na wyzwania współczesności, proponujemy Państwu blog, na którym znajdą się komentarze do aktualnych wydarzeń, pomysły dydaktyczne i podpowiedzi pedagogiczne. Wiosna jest dobrą porą, by zacząć coś nowego!