ZCDN

Film edukacyjny o powołaniu Komisji Edukacji Narodowej

Zapraszamy do obejrzenia filmu opowiadającego o powołaniu Komisji Edukacji Narodowej – o przyczynach, przebiegu i skutkach tej decyzji. Nagranie może posłużyć nauczycielom jako materiał dydaktyczny, wykorzystane zostały zbiory Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radliński

Link do filmu znajdą Państwo poniżej:

Film edukacyjny o powołaniu Komisji Edukacji Narodowej

Podobne wpisy:
Spotkanie z Natalią Madejską, reporterką, autorką książki dla dzieci „Felka i Miłek i fala pomyłek”

Z okazji XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom zapraszamy na spotkanie z Natalią Madejską, które odbędzie się 4 czerwca, o godzinie 17.00, w Bibliotece Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej oraz na inne wydarzenia zorganizowane z uwagi na zbliżające się czytelnicze święto dzieci.

Zmiana organizacji pracy ZCDN-u 23 maja

Uprzejmie informujemy, że 23 maja (czwartek), w godzinach 12.00–14.00, Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Biblioteką Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej będzie nieczynne. Za niedogodności przepraszamy.

W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania”, które odbędą się 27 maja, w godzinach 16.00–19.00, w trybie zdalnym.