ZCDN

Historia i teraźniejszość – nowy przedmiot, nowe wyzwania

W trakcie szkolenia zostaną omówione kwalifikacje konieczne do nauczania HIT-u, przedstawiony zostanie wymiar godzinowy przedmiotu oraz podstawa programowa. Omówiona zostanie również metodologia nauczania.

Szkolenie: Nowy przedmiot – nowe wyzwania: historia i teraźniejszość
Zakres tematyczny: Wdrażanie nowego przedmiotu w szkole ponadpodstawowej. Kwalifikacje konieczne do nauczania historii i teraźniejszości. Podstawa programowa. Metodologia nauczania.
Termin: 18 maja, godz. 16.30–18.00
Prowadząca: Wiktoria Knap

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/C/43.