ZCDN

Jak dbać o zdrowie psychiczne uczniów?

Szkolenie rozpocznie się wprowadzeniem teoretycznym w zagadnienie zdrowia psychicznego oraz prezentacją wyników najnowszych badań w tym zakresie. Następnie omówione zostanie podłoże najczęściej występujących problemów w zakresie zdrowia psychicznego młodzieży oraz przedstawione zostaną elementy diagnozy medycznej. W ostatniej części warsztatów uczestnicy zapoznają się z propozycjami wsparcia dla nauczycieli.

Warsztaty: Jak dbać o zdrowie psychiczne uczniów?
Zakres tematyczny: Zdrowie psychiczne uczniów w szkołach podstawowych. Podłoże oraz przebieg najczęściej diagnozowanych chorób psychicznych wśród dzieci i młodzieży. Profilaktyka zdrowia psychicznego.
Termin: 16 lutego, godz. 14.00–15.30
Miejsce:
Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
ul. gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
sala 119
Prowadząca: Beata Rajczyk

Aby wziąć udział w warsztatach, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia –  I/A/27.