ZCDN

Jak pomóc dzieciom odkryć i zrozumieć własne emocje?

Podczas warsztatów nauczyciele zostaną zapoznani z tematyką dotyczącą samooceny i wzmacniania własnej wartości. W części praktycznej przećwiczone zostaną metody podnoszenia samooceny i gotowe scenariusze zajęć.

Warsztaty: Emocje – jak pomóc dzieciom je odkryć i zrozumieć?
Zakres tematyczny: Metoda wykorzystywania technik uważności (mindfulness). Praktyczne ćwiczenia rozwijające uważność, skupienie i dostrzeganie rzeczy tu i teraz, a także potencjał i intelekt ucznia. Proste sposoby pomagające dzieciom zrozumieć własne emocje i zapanować nad nimi.
Termin: 11 maja, godz. 15.00–19.00
Prowadząca: Beata Standio

Link do platformy, na której odbędą się warsztaty, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/B/19.