ZCDN

Jakie dokumenty są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania szkoły?

W pierwszej części szkolenia, przeprowadzonej w formie wykładu opartego na prezentacji multimedialnej, omówiony zostanie wykaz dokumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania szkoły. Przeanalizowana zostanie zasadność tworzenia dokumentacji użytkowej niewymaganej przepisami prawa. Uczestnicy zostaną zapoznani z zasadami i technikami tworzenia i modyfikacji, a także wprowadzania dokumentów wewnątrzszkolnych.

Warsztaty: Dokumentacja dyrektora szkoły
Zakres tematyczny: Obowiązkowa dokumentacja szkolna zgodna z przepisami prawa oświatowego. Dokumentacja użyteczna w pracy szkoły. Zasady tworzenia, wprowadzania i nowelizacji dokumentów wewnątrzszkolnych.
Termin: 30 maja, godz.  12.30–15.45
Miejsce:
Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
sala 120
Forma bezpłatna
Prowadząca:
Beata Wierzba

Aby wziąć udział w warsztatach, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia – I/I/5.

Podobne wpisy:
Książka dobra na wszystko! Spotkanie autorskie

Czy młodzież chętnie się włącza w działania społeczne? Jak angażować młodych do pracy na rzecz innych? Czy partycypacja jest wdrażana w szkole? Na te i inne pytania odpowie dr Małgorzata Mikut z Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego – autorka książki „(Za)angażowanie młodzieży. Ku pedagogice i edukacji zaangażowanej społecznie” – podczas spotkania, które odbędzie się 21 listopada, w godzinach 16.00–17.30, w Bibliotece Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Blog na Zmianę (Odcinek XVI)

Są przyrodzone, powszechne, niezbywalne i niepodzielne. 20 listopada 1989 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło Konwencję o Prawach Dziecka. Warto poszerzać wiedzę na ich temat.

„Historia na czasie”. Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli historii

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu inaugurującym prace sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli historii „Historia na czasie”, które odbędzie się 21 listopada w formule online, w godzinach 16.30–17.30.