ZCDN

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu online „Jestem wychowawcą – kompetentny praktyk w działaniu. Metaumiejętności nauczyciela”, które odbędzie się 11 marca, w godzinach 10.00–13.00.

Podczas szkolenia nauczyciele, wykorzystując narzędzia coachingowe, dokonają autodiagnozy swoich kompetencji psychologicznych, niezbędnych w zawodzie nauczyciela. Warsztatowo przećwiczą autoprezentację, poznają swoje style zarządzania zespołem klasowym. Efektem szkolenia będzie pogłębiona samoświadomość własnych zasobów oraz kompetencji psychologicznych i społecznych w relacji z uczniami.

Warsztaty: Jestem wychowawcą – kompetentny praktyk w działaniu. Metaumiejętności nauczyciela
Zakres tematyczny:
Warunki sprzyjające komunikacji interpersonalnej w relacji nauczyciel – uczeń. Style uczenia się. Zasoby i style zachowania w procesie zarządzania zespołem klasowym. Autodiagnoza kompetencji psychologicznych i społecznych nauczyciela.
Termin: 11 marca, godz. 10.00–13.00
Prowadząca:
Renata Majewska

Link do platformy, na której odbędzie się spotkanie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia I/A/1.