ZCDN

Lekkoatletyka w szkole

W części teoretycznej, która odbędzie się w formie krótkiego wykładu, uczestnicy zostaną zapoznani z zagadnieniami z zakresu lekkoatletyki w nowej podstawie programowej szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W części praktycznej uczestnicy przeprowadzą rozgrzewkę lekkoatletyczną, a następnie wykonają grupy ćwiczeń uczących podstawowych elementów konkurencji lekkoatletycznych.

Warsztaty: Lekkoatletyka dla każdego
Zakres tematyczny:
Rola lekkoatletyki w nauczaniu wychowania fizycznego. Kształtowanie zdolności motorycznych. Poznanie metod i sposobów nauczania podstawowych elementów lekkoatletyki na lekcjach wychowania fizycznego. Poznanie podstawowych przepisów konkurencji lekkoatletycznych.
Termin: 12 maja , godz. 15.00–17.00
Miejsce: XIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie, ul. Kopernika 16A
Prowadząca: Agnieszka Beyer-Michoń
Forma bezpłatna

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zarejestrować się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia – I/D/31.

Podobne wpisy:
W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania”, które odbędą się 27 maja, w godzinach 16.00–19.00, w trybie zdalnym.

Laboratoria przyszłości – praca z cyfrowym obrazem i dźwiękiem

Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych do udziału w szkoleniu stacjonarnym „Laboratoria przyszłości – praca z cyfrowym obrazem i dźwiękiem”, które odbędzie się 25 maja, w godz. 10.00–14.00, w siedzibie ZCDN-u.

Blog Na Zmianę

Na bieżąco obserwujemy to, co się dzieje w szkole – zarówno w systemie edukacji, jak i w społeczności, tworzonej przez nauczycieli, uczniów oraz rodziców. Starając się odpowiedzieć na wyzwania współczesności, proponujemy Państwu blog, na którym znajdą się komentarze do aktualnych wydarzeń, pomysły dydaktyczne i podpowiedzi pedagogiczne. Wiosna jest dobrą porą, by zacząć coś nowego!