ZCDN

Lekkoatletyka w szkole

W części teoretycznej, która odbędzie się w formie krótkiego wykładu, uczestnicy zostaną zapoznani z zagadnieniami z zakresu lekkoatletyki w nowej podstawie programowej szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W części praktycznej uczestnicy przeprowadzą rozgrzewkę lekkoatletyczną, a następnie wykonają grupy ćwiczeń uczących podstawowych elementów konkurencji lekkoatletycznych.

Warsztaty: Lekkoatletyka dla każdego
Zakres tematyczny:
Rola lekkoatletyki w nauczaniu wychowania fizycznego. Kształtowanie zdolności motorycznych. Poznanie metod i sposobów nauczania podstawowych elementów lekkoatletyki na lekcjach wychowania fizycznego. Poznanie podstawowych przepisów konkurencji lekkoatletycznych.
Termin: 12 maja , godz. 15.00–17.00
Miejsce: XIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie, ul. Kopernika 16A
Prowadząca: Agnieszka Beyer-Michoń
Forma bezpłatna

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zarejestrować się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia – I/D/31.

Podobne wpisy:
Jakie dokumenty są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania szkoły?

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „Dokumentacja dyrektora szkoły”, które odbędą się 30 maja, w godzinach 12.30–15.45, w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Tydzień Bibliotek 2023 – relacja

Z okazji XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek (8–15 maja), zainicjowanych Dniem Bibliotekarza, Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej przystosowała swój wkład w święto do hasła MOJA TWOJA NASZA – BIBLIOTEKA!

Inkluzywność w zróżnicowanym świecie. Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowo-dydaktycznej „Inkluzywność w zróżnicowanym świecie. Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą”, która odbędzie się 30 maja, w godz. 14.00–18.00, w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie. Konferencja organizowana jest we współpracy z Instytutem Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego.