ZCDN

Pracownia z hafciarkami w Laboratorium Przyszłości

Podczas szkolenia nauczyciele zapoznają się z możliwościami oraz organizacją pracowni Laboratoriów Przyszłości w Szkole Podstawowej nr 53 w Szczecinie. Będą mogli skorzystać z hafciarek, poznać ich podstawowe funkcje oraz przykłady wykorzystania w szkole podstawowej.

Warsztaty: Pracownia z hafciarkami w Laboratorium Przyszłości
Zakres tematyczny: Funkcjonalności hafciarek oraz ich oprogramowania. Dobre praktyki wykorzystania pracowni Laboratoriów Przyszłości. Nawiązanie współpracy i wymiana doświadczeń pomiędzy koordynatorami projektu Laboratoria Przyszłości.
Termin: 7 lutego, godz. 9.00–12.00
Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 53 im. Fryderyka Chopina w Szczecinie
ul. Siemiradzkiego 2
Forma bezpłatna
Prowadząca: Alicja Jędrzejak

Aby wziąć udział w warsztatach, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia – I/D/24.

Podobne wpisy:
Wsparcie w kryzysie psychicznym dzieci i młodzieży

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pedagogów wobec trudności, z jakimi muszą mierzyć się w pracy z młodymi ludźmi w kryzysie psychicznym, proponujemy przestrzeń do wspólnej dyskusji i wysłuchania ekspertów w tej dziedzinie. Zapraszamy Państwa na konferencję współorganizowaną z Instytutem Pedagogiki US „Wsparcie w kryzysie psychicznym dzieci i młodzieży”, która odbędzie się 9 maja (czwartek) o godz. 15.00 w siedzibie ZCDN-u.

Zmiana organizacji pracy ZCDN-u w długi weekend majowy

Uprzejmie informujemy, że 2 maja (czwartek) Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Biblioteką Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej oraz Oddziałami Zamiejscowymi w Gryficach i Świnoujściu będzie nieczynne. Za niedogodności przepraszamy.

„Kwestia charakteru. Bojowniczki z getta warszawskiego” – relacja ze Spotkania z Książką Biograficzną

Tym razem współorganizowane przez Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Instytut Historyczny Uniwersytetu Szczecińskiego spotkanie z książką biograficzną odbyło w Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich. 23 kwietnia gościliśmy Sylwię Chutnik, publicystkę, działaczkę społeczną i promotorkę literatury, współredaktorkę książki „Kwestia charakteru. Bojowniczki z getta warszawskiego”. Obok pisarki udział w rozmowie, poprowadzonej przez Katarzynę Rembacką, wziął prof. Radosław Ptaszyński. Partnerem wydarzenia było Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.