ZCDN

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do objęcia szkół wspomaganiem

Wspomaganie szkol i placowek oswiatowychW tym roku trochę wcześniej niż zwykle rozpoczynamy proces przyjmowania zgłoszeń szkół, które chciałyby w roku szkolnym 2024/2025 zostać objęte wspomaganiem.

Jak wygląda proces wspomagania?

W czerwcu z wybranymi szkołami, które obejmiemy procesem wspomagania, podpiszemy porozumienie regulujące zasady tego procesu.

We wrześniu wyznaczony pracownik przeprowadzi diagnozę w szkole objętej wspomaganiem i na tej podstawie, w porozumieniu z jej dyrektorem, opracuje Plan Działań Wspomagających. W ramach Planu zaplanowane mogą zostać szkolenia, konsultacje, obserwacje zajęć oraz inne formy wsparcia zgodnie z oczekiwaniami pracowników placówki.

Realizacja działań wspomagających powinna trwać od września do końca kwietnia, natomiast w maju powinna się odbyć ewaluacja całego procesu.

Prosimy o nadsyłanie Państwa zgłoszeń na adres wspomaganie@zcdn.edu.pl. Liczba szkół, które możemy objąć wspomaganiem w danym roku szkolnym, jest ograniczona!

Czekamy na Państwa zgłoszenia do 31 maja!

Podobne wpisy:
Zmiana organizacji pracy ZCDN-u 23 maja

Uprzejmie informujemy, że 23 maja (czwartek), w godzinach 12.00–14.00, Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Biblioteką Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej będzie nieczynne. Za niedogodności przepraszamy. 

W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania”, które odbędą się 27 maja, w godzinach 16.00–19.00, w trybie zdalnym.

Laboratoria przyszłości – praca z cyfrowym obrazem i dźwiękiem

Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych do udziału w szkoleniu stacjonarnym „Laboratoria przyszłości – praca z cyfrowym obrazem i dźwiękiem”, które odbędzie się 25 maja, w godz. 10.00–14.00, w siedzibie ZCDN-u.