ZCDN

Solidarni z Ukrainą: pomoc psychologiczna dla nauczycieli

Kiedy cały świat z niepokojem obserwuje wydarzenia w Ukrainie, pamiętajmy o uczniach i uczennicach, których dotyczy lęk o zdrowie i życie członków ich rodzin – mieszkających na terenach objętych i zagrożonych wojną. Pomóżmy im w tym trudnym czasie, okazując solidarność i oferując realne wsparcie. W związku z tą trudną i stawiającą nowe wyzwania przed nauczycielami sytuacją, uruchamiamy dla Państwa pomoc psychologiczną, której udzielać będzie Hanna Załuska – psycholożka i terapeutka.

Hanna Załuska jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia, specjalność: psychologia kliniczna na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychologia Transportu na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła II rok szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu (szkolenie posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej). Obecnie jest w trakcie dalszego szkolenia prowadzącego do certyfikacji.

W celu umówienia się na konsultację telefoniczną, prosimy o kontakt mailowy: hzaluska@zcdn.edu.pl.