ZCDN

Solidarni z Ukrainą: pomoc psychologiczna dla nauczycieli

Kiedy cały świat z niepokojem obserwuje wydarzenia w Ukrainie, pamiętajmy o uczniach i uczennicach, których dotyczy lęk o zdrowie i życie członków ich rodzin – mieszkających na terenach objętych i zagrożonych wojną. Pomóżmy im w tym trudnym czasie, okazując solidarność i oferując realne wsparcie. W związku z tą trudną i stawiającą nowe wyzwania przed nauczycielami sytuacją, uruchamiamy dla Państwa pomoc psychologiczną, której udzielać będzie Hanna Załuska – psycholożka i terapeutka.

Hanna Załuska jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia, specjalność: psychologia kliniczna na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychologia Transportu na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła II rok szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu (szkolenie posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej). Obecnie jest w trakcie dalszego szkolenia prowadzącego do certyfikacji.

W celu umówienia się na konsultację telefoniczną, prosimy o kontakt mailowy: hzaluska@zcdn.edu.pl.

Podobne wpisy:
Nordic walking – sport na całe życie

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli do udziału w warsztatach stacjonarnych „Nordic walking – sport na całe życie”, które odbędą się 28 kwietnia, w godzinach 16.00–18.15, w IV Liceum Ogólnokształcącym im. B. Prusa w Szczecinie.

Kwiecień – Miesiącem Świadomości Autyzmu   

W kwietniu, który jest Miesiącem Świadomości Autyzmu, przygotowaliśmy dla Państwa szereg wydarzeń, podczas których porozmawiamy o wspieraniu uczniów w spektrum, radzeniu sobie z trudnymi zrachowaniami, dokumentacji i edukacji włączającej, metodach pracy z uczniem ze spektrum autyzmu. Nasze działania mają na celu propagowanie wiedzy na ten temat oraz udzielenie realnej pomocy dyrektorom i nauczycielom w pracy z dziećmi w spektrum autyzmu.

Akcja Żonkile. Blog na Zmianę (odcinek XXIII)

19 kwietnia obchodziliśmy 82 rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. Jest to dobra okazja nie tylko do wspomnienia wydarzenia historycznego, ale także do głębszej refleksji nad relacjami międzyludzkimi, podejmowanymi wyborami, rolą pamięci. Organizatorem akcji społeczno-edukacyjnej, do której corocznie zapraszane są szkoły, biblioteki i ośrodki kultury, jest Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. W tym roku tematem obchodów są różne przejawy odwagi.