ZCDN

Spotkanie dla nauczycieli rozpoczynających pracę

Serdecznie zapraszamy do udziału w sieci współpracy i samokształcenia dla początkujących nauczycieli. Zadaniem sieci jest umożliwienie spotkań i udzielania sobie wzajemnego wsparcia nauczycielom z krótkim stażem pracy. Jest to szansa na rozwój osobisty oraz warsztatu pracy, wymianę pomysłów i inspiracji, a także uzyskanie pomocy w rozwiązywaniu problemów dydaktycznych i wychowawczych.

Sieć współpracy i samokształcenia dla młodych nauczycieli
Zakres tematyczny
: Bank inspiracji, pomysłów i rozwiązań wychowawczych, dydaktycznych, metodycznych.  Rozwój osobisty nauczycieli w zakresie psychologii i pedagogiki. Nauczyciel w środowisku szkolnym (nauczyciel a dyrekcja szkoły i grono pedagogiczne; nauczyciel a rodzice).
: 25 kwietnia, godz. 16.00–17.30
Koordynatorka: dr Zofia Fenrych

Rejestracja na pierwsze spotkanie sieci odbywa się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: III/2

W przededniu spotkania zarejestrowanym osobom zostanie przesłany link umożliwiający uczestnictwo w sieci.