ZCDN

Spotkanie dla nauczycieli rozpoczynających pracę

Serdecznie zapraszamy do udziału w sieci współpracy i samokształcenia dla początkujących nauczycieli. Zadaniem sieci jest umożliwienie spotkań i udzielania sobie wzajemnego wsparcia nauczycielom z krótkim stażem pracy. Jest to szansa na rozwój osobisty oraz warsztatu pracy, wymianę pomysłów i inspiracji, a także uzyskanie pomocy w rozwiązywaniu problemów dydaktycznych i wychowawczych.

Sieć współpracy i samokształcenia dla młodych nauczycieli
Zakres tematyczny
: Bank inspiracji, pomysłów i rozwiązań wychowawczych, dydaktycznych, metodycznych.  Rozwój osobisty nauczycieli w zakresie psychologii i pedagogiki. Nauczyciel w środowisku szkolnym (nauczyciel a dyrekcja szkoły i grono pedagogiczne; nauczyciel a rodzice).
Termin
: 25 kwietnia, godz. 16.00–17.30
Koordynatorka: dr Zofia Fenrych
Forma bezpłatna

Rejestracja na pierwsze spotkanie sieci odbywa się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: III/2

W przededniu spotkania zarejestrowanym osobom zostanie przesłany link umożliwiający uczestnictwo w sieci.

Podobne wpisy:
Szkolne doświadczenia biologiczne w zgodzie z przepisami sanitarnymi

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Szkolne doświadczenia biologiczne w zgodzie z przepisami sanitarnymi”, które odbędzie się 12 grudnia, w godzinach 16.30–18.00, w trybie zdalnym.

Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej”, które odbędzie się 12 grudnia, w godz. 11.30–13.00, w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie.

Prezent na Mikołajki od platformy IBUK Libra

Jesienno-zimowa aura, długie wieczory to idealny czas, aby rozkoszować się smakiem ulubionego napoju i ciekawą e-lekturą. Z myślą o wyjątkowym, przedświątecznym okresie, platforma IBUK Libra przygotowała dla swoich czytelników prezent na Mikołajki – dodatkowy pakiet książek z literatury pięknej (beletrystyka, kryminał, sensacja, thriller). Przypominamy wszystkim czytelnikom, że z zasobów wirtualnej czytelni platformy można korzystać bezpłatnie – wystarczy zgłosić się do Biblioteki Pedagogicznej po darmowe kody dostępu.