ZCDN

Storytelling jako kompetencja komunikacyjna

warsztaty 2 002W drugim tygodniu ferii serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty, podczas których zdobędą Państwo informacje na temat storytellingu i dowiedzą się, jak korzystać z jego technik w praktyce szkolnej. Zajęcia odbędą się 13 lutego, w godz. 10.00–13.00, w siedzibie ZCDN-u.

Będzie to okazja do wspólnego opowiadania historii oraz dyskusji nad wartościami, jakie niosą tworzenie i opowiadanie. Porozmawiamy także o tym, jak storytelling i związane z nim techniki możemy wykorzystać na lekcjach przedmiotowych i wychowawczych. Wszyscy uczestnicy otrzymają zestaw kostek, tzw. story cubes, przygotowany przez ZCDN! Są jeszcze ostatnie wolne miejsca!

Warsztaty stacjonarne: Storytelling jako kompetencja komunikacyjna
Termin: 13 lutego, godz. 10.00–13.00
Forma bezpłatna
Prowadząca: dr Zofia Fenrych

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia – I/C/30.

Podobne wpisy:
Konferencje metodyczne poprzedzające rok szkolny 2025/2026

Jak co roku zapraszamy Państwa do udziału w sierpniowych konferencjach metodycznych, które odbędą się w dniach 25–29 sierpnia w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie. Tegoroczne spotkania przebiegną pod hasłem „Ku sprawczości”.

Czasowe wstrzymanie wypożyczeń w Bibliotece Pedagogicznej

Uprzejmie informujemy, że w okresie od 14 lipca do 17 sierpnia Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej będzie nieczynna. Ponadto od 16 czerwca do 30 września nie będzie można wypożyczać zasobów biblioteki (przyjmowane będą jedynie zwroty).

Szczecin opis(yw)any. Miasto w kronikach, wspomnieniach, literaturze

W przeddzień obchodów 80. rocznicy przyłączenia Ziem Zachodnich i Północnych do Polski ukazała się publikacja ZCDN-u „Szczecin opis(yw)any. Miasto w kronikach, wspomnieniach, literaturze” pod redakcją Katarzyny Rembackiej. Na książkę składa się jedenaście artykułów, z których każdy prezentuje miasto jako przestrzeń życia, działania i refleksji osób w nim mieszkających w różnych epokach historycznych. Tom został przygotowany przez grono osób związanych z różnymi ośrodkami kulturalnymi i naukowymi Szczecina, w tym z Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Zachęcamy do lektury!