ZCDN

Storytelling jako kompetencja komunikacyjna

warsztaty 2 002W drugim tygodniu ferii serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty, podczas których zdobędą Państwo informacje na temat storytellingu i dowiedzą się, jak korzystać z jego technik w praktyce szkolnej. Zajęcia odbędą się 13 lutego, w godz. 10.00–13.00, w siedzibie ZCDN-u.

Będzie to okazja do wspólnego opowiadania historii oraz dyskusji nad wartościami, jakie niosą tworzenie i opowiadanie. Porozmawiamy także o tym, jak storytelling i związane z nim techniki możemy wykorzystać na lekcjach przedmiotowych i wychowawczych. Wszyscy uczestnicy otrzymają zestaw kostek, tzw. story cubes, przygotowany przez ZCDN! Są jeszcze ostatnie wolne miejsca!

Warsztaty stacjonarne: Storytelling jako kompetencja komunikacyjna
Termin: 13 lutego, godz. 10.00–13.00
Forma bezpłatna
Prowadząca: dr Zofia Fenrych

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia – I/C/30.

Podobne wpisy:
Nordic walking – sport na całe życie

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli do udziału w warsztatach stacjonarnych „Nordic walking – sport na całe życie”, które odbędą się 28 kwietnia, w godzinach 16.00–18.15, w IV Liceum Ogólnokształcącym im. B. Prusa w Szczecinie.

Kwiecień – Miesiącem Świadomości Autyzmu   

W kwietniu, który jest Miesiącem Świadomości Autyzmu, przygotowaliśmy dla Państwa szereg wydarzeń, podczas których porozmawiamy o wspieraniu uczniów w spektrum, radzeniu sobie z trudnymi zrachowaniami, dokumentacji i edukacji włączającej, metodach pracy z uczniem ze spektrum autyzmu. Nasze działania mają na celu propagowanie wiedzy na ten temat oraz udzielenie realnej pomocy dyrektorom i nauczycielom w pracy z dziećmi w spektrum autyzmu.

Akcja Żonkile. Blog na Zmianę (odcinek XXIII)

19 kwietnia obchodziliśmy 82 rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. Jest to dobra okazja nie tylko do wspomnienia wydarzenia historycznego, ale także do głębszej refleksji nad relacjami międzyludzkimi, podejmowanymi wyborami, rolą pamięci. Organizatorem akcji społeczno-edukacyjnej, do której corocznie zapraszane są szkoły, biblioteki i ośrodki kultury, jest Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. W tym roku tematem obchodów są różne przejawy odwagi.