ZCDN

Świętuj Tydzień Książki Elektronicznej z IBUK Librą i Biblioteką Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej!

1248x75 tydzien e ksiazki 002

Z okazji Tygodnia Książki Elektronicznej mamy dla Ciebie wyjątkowy prezent! IBUK Libra udostępnia ponad 2500 tytułów w ramach pakietu dodatkowych książek! Wśród nich znajdziesz:

  • literaturę dla dorosłych,
  • książki dla dzieci i młodzieży,
  • literaturę faktu,
  • literaturę piękną.

Dlaczego warto korzystać z takiej formy czytelnictwa?

Dzięki IBUK Librze masz dostęp do bogatego zbioru książek nie tylko naukowych, ale i tych, które wprowadzą Cię w świat przyjemnej i lekkiej lektury.

Jeśli jeszcze nie masz swojego kodu dostępu do portalu IBUK Libra – skontaktuj się z naszą biblioteką i ciesz się darmowymi tytułami!

Pamiętaj! Dodatkowe tytuły są dostępne tylko do  31 marca 2025 roku na platformie IBUK Libra.

Czekamy na Ciebie – Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej wspiera Twój rozwój i pasję do książek!

Podobne wpisy:
Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń kandydatów do tytułu „Ambasadora ZCDN-u”

Zapraszamy mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, instytucje publiczne, organizacje pożytku publicznego oraz związki i stowarzyszenia twórcze i zawodowe do nadsyłania zgłoszeń kandydatów do tytułu „Ambasadora ZCDN-u”.

Szczecin opis(yw)any. Miasto w kronikach, wspomnieniach, literaturze

W przeddzień obchodów 80. rocznicy przyłączenia Ziem Zachodnich i Północnych do Polski ukazała się publikacja ZCDN-u „Szczecin opis(yw)any. Miasto w kronikach, wspomnieniach, literaturze” pod redakcją Katarzyny Rembackiej. Na książkę składa się jedenaście artykułów, z których każdy prezentuje miasto jako przestrzeń życia, działania i refleksji osób w nim mieszkających w różnych epokach historycznych. Tom został przygotowany przez grono osób związanych z różnymi ośrodkami kulturalnymi i naukowymi Szczecina, w tym z Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Zachęcamy do lektury!

Nasłuch pedagogiczny: O poczuciu (nie)pełnosprawności u dzieci z implantami ślimakowymi

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z dr Kaliną Kukiełko, która dzieli się wynikami badań pilotażowych, prowadzonych wspólnie ze Światowym Centrum Słuchu nad wpływem czynników społecznych na korzyści komunikacyjne po wszczepieniu implantu ślimakowego u dzieci i młodzieży z wrodzoną głuchotą. Ten odcinek „Nasłuchu pedagogicznego” polecamy szczególnie dyrektorom, nauczycielom i pracownikom poradni psychologiczno-pedagogicznych, którzy pracują z dziećmi z orzeczeniami o niepełnosprawności.