ZCDN

Szkolne doświadczenia biologiczne w zgodzie z przepisami sanitarnymi

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu: Szkolne doświadczenia biologiczne w zgodzie z przepisami sanitarnymi.

Na początku zajęć prowadząca odniesie się do podstawy programowej biologii oraz przedstawi listę doświadczeń i eksperymentów obowiązujących w szkole podstawowej i ponadpodstawowej. Następnie wskaże na konieczność skorygowania przez nauczycieli regulaminów pracowni biologicznych pod kątem stale aktualizowanych przepisów sanitarno-epidemiologicznych. Pod koniec spotkania odbędzie się dyskusja z nauczycielami, odnosząca się do eksperymentowania z materiałem biologicznym w warunkach szkolnych i konieczności zapewnienia bezpieczeństwa uczniom.

Zakres tematyczny: Doświadczenia szkolne w świetle obowiązujących przepisów sanitarnych. Regulamin pracowni biologicznej na potrzeby obserwacji i eksperymentów.
Termin: 12 grudnia 2023, godz. 16.30–18.00
Prowadząca: Sylwia Małecka

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/G/16.