ZCDN

Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu: Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej.

Szkolenie zostanie zrealizowane w oparciu o prezentację multimedialną wprowadzającą do tematu. Następnie prowadzący zademonstruje możliwości omawianych narzędzi. Uczestnicy poznają dobre praktyki związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w edukacji oraz w procesie zarządzania szkołą.

Zakres tematyczny: Narzędzia oparte na sztucznej inteligencji wspierające proces zarządzania placówką oświatową. Korzyści i zagrożenia wynikające z wykorzystania sztucznej inteligencji w edukacji.
Termin: 12 grudnia, godz. 11.30–13.00
Miejsce:
Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Biblioteka Pedagogiczna
Prowadzący: Krzysztof Jaworski

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia – I/H/7.