ZCDN

„Sztuka średniowiecza” – lekcja otwarta historii

W czasie lekcji uczniowie i uczennice będą tworzyli i porównywali modele 3D średniowiecznych budowli oraz ustalali ich typowe cechy. Następnie będą zwiedzali budowle średniowieczne na goglach VR. Zajęcia będą nagrywane, więc deklaracja obecności na lekcji otwartej jest jednocześnie zgodą na rejestrację wizerunku.

„Sztuka średniowiecza” – lekcja otwarta historii w klasie V szkoły podstawowej
Zakres tematyczny: Wykorzystanie nowoczesnych i angażujących metod nauczania: aplikacji voki.com oraz online-stopwatch, awatarów, gogli VR, makiet oraz minidrukarek 3D. Kluczowe elementy oceniania kształtującego. Dobre praktyki w nauczaniu historii.
Termin: 14 marca, godz. 12.40–13.25
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach, ul. Piaskowa 99 (sala nr 5 – II piętro).
Prowadząca: Wiktoria Knap

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/J/5.