ZCDN

Trening kreatywności dla nauczycieli

Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć podczas szkolenia online, które odbędzie się 28 listopada w ramach spotkania Sieci współpracy dla nauczycieli 4K w edukacji. Zastanowimy się też, jaki związek ma 4K z 4P i teoria kreatywnego uczenia się. Podzielimy się własnymi doświadczeniami z praktyki szkolnej i weźmiemy udział we wspólnym treningu kreatywności.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i otwarty także dla osób spoza sieci. Spotkanie odbędzie się w godz. 16.30–18.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu spotkania otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach. Osoby planujące udział w szkoleniu zachęcamy do przygotowania własnych doświadczeń w rozwijaniu kreatywności uczniów i uczennic. Jeżeli ktoś chce się podzielić swoimi przemyśleniami, narzędziami, ćwiczeniami w formie krótkiej prezentacji, proszony jest o kontakt z prowadzącą szkolenie: mkostecka@zcdn.edu.pl.

Szkolenie: Trening kreatywności dla nauczycieli
Prowadząca: Marta Kostecka
Termin: 28 listopada, godz. 16.30–18.00

Forma bezpłatna

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: III/12.

Podobne wpisy:
Wsparcie w kryzysie psychicznym dzieci i młodzieży

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pedagogów wobec trudności, z jakimi muszą mierzyć się w pracy z młodymi ludźmi w kryzysie psychicznym, proponujemy przestrzeń do wspólnej dyskusji i wysłuchania ekspertów w tej dziedzinie. Zapraszamy Państwa na konferencję współorganizowaną z Instytutem Pedagogiki US „Wsparcie w kryzysie psychicznym dzieci i młodzieży”, która odbędzie się 9 maja (czwartek) o godz. 15.00 w siedzibie ZCDN-u.

Zmiana organizacji pracy ZCDN-u w długi weekend majowy

Uprzejmie informujemy, że 2 maja (czwartek) Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Biblioteką Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej oraz Oddziałami Zamiejscowymi w Gryficach i Świnoujściu będzie nieczynne. Za niedogodności przepraszamy.

„Kwestia charakteru. Bojowniczki z getta warszawskiego” – relacja ze Spotkania z Książką Biograficzną

Tym razem współorganizowane przez Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Instytut Historyczny Uniwersytetu Szczecińskiego spotkanie z książką biograficzną odbyło w Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich. 23 kwietnia gościliśmy Sylwię Chutnik, publicystkę, działaczkę społeczną i promotorkę literatury, współredaktorkę książki „Kwestia charakteru. Bojowniczki z getta warszawskiego”. Obok pisarki udział w rozmowie, poprowadzonej przez Katarzynę Rembacką, wziął prof. Radosław Ptaszyński. Partnerem wydarzenia było Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.