Wakacje z ZCDN-em. Oferta szkoleń od 26 do 30 czerwca

Wakacje z ZCDN em

Jak co roku zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach, które zostały zaplanowane na pierwszy tydzień wakacji. Tegoroczna oferta wakacyjna będzie zrealizowana zarówno w trybie zdalnym, jak i stacjonarnym. Mamy nadzieję, że propozycje warsztatów i wykładów będą dla Państwa nie tylko interesującą formą spędzenia czasu, ale także inspiracją do podejmowania nowych inicjatyw w przyszłym roku szkolnym.

Tematyka wielu zaproponowanych szkoleń jest związana z wyzwaniami współczesnej edukacji i zawiera zagadnienia przydatne w codziennej pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w danej formie doskonalenia prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń. Odnośniki do poszczególnych szkoleń znajdą Państwo poniżej.

Konferencje:

Konferencja stacjonarnaPrzeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu

Uczestnicy w czasie konferencji poznają zasady dbania o dobrostan zarówno w wymiarze cyfrowym, osobistym i zawodowym. Poznają techniki i narzędzia pozwalające równoważyć obciążenia wynikające z roli zawodowej nauczyciela oraz pozwalające zaplanować wartościową regenerację podczas urlopu.

Zakres: Sposoby zapobiegania wypaleniu zawodowemu. Przedstawienie technik i narzędzi wspierających dobrostan osobisty.

Konferencja onlineWczesne wspomaganie rozwoju

Konferencja rozpocznie się od omówienia prawa oświatowego związanego z organizacją wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w placówce. Następnie zostaną przedstawione zadania dyrektora oraz dobre praktyki, czyli wybrane metody pracy.

Zakres: Zadania i odpowiedzialność dyrektora w związku z organizacją wczesnego wspomagania rozwoju w placówce oświatowej. Obowiązująca dokumentacja. Przedstawienie dobrych praktyk.

Termin: 29.06.2023, kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Szkolenia i warsztaty stacjonarne:

Praca metodą stacji zadań na lekcji historii
Termin: 26.06.2023, kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Wielomateriałowe konstrukcje latające na półkoloniach, obozach i innych formach zorganizowanego wypoczynku (szybowce, latawce)
Termin: 26.06.2023, kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Dawno i jeszcze dawniej – różne algorytmy mnożenia i dzielenia

Szkolne studio fotografii cyfrowej

Obróbka fotografii cyfrowej

Wakacyjny Klub Książki
Termin: 27.06.2023, kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Zajęcia terenowe – rozpoznawanie gatunków roślin