ZCDN

Wsparcie edukacji matematycznej z użyciem narzędzia AI zeszyt.online

Szkolenie „Wsparcie edukacji matematycznej z użyciem narzędzia AI zeszyt.online” rozpocznie się od krótkiego wprowadzenia w projekt, przedstawienia wyników badań i wniosków dotyczących narzędzia AI zeszyt.online. Następnie nauczyciele zalogują się na koncie ucznia (demo) i zapoznają się z propozycjami, z których mogą skorzystać uczniowie (zadania, powtórki, kartkówki, sprawdziany). W kolejnej części warsztatów uczestnicy zalogują się jako nauczyciele, by poznać możliwości platformy dla prowadzącego. Szkolenie będzie realizowane stacjonarnie w pracowni komputerowej.

Szkolenie odbędzie w kilku terminach.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń:

16 grudnia: Grupa I (rejestracja zamknięta)

18 grudnia: Grupa II (rejestracja zamknięta)

7 stycznia: Grupa III (rejestracja zamknięta)

9 stycznia: Grupa IV (rejestracja zamknięta)

10 stycznia: Grupa V (rejestracja zamknięta)

14 styczniaGrupa VI 

16 styczniaGrupa VII 

Podobne wpisy:
Grywalizacja na lekcjach języka polskiego w szkole podstawowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu stacjonarnym „Grywalizacja na lekcjach języka polskiego w szkole podstawowej”, które odbędzie się 14 stycznia, w godzinach 14.00–16.00.

Czy znasz zasady tworzenia statutu szkolnego?

Serdecznie zapraszamy dyrektorów, wicedyrektorów szkół i placówek oświatowych oraz wszystkich zainteresowanych nauczycieli na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Prawo oświatowe w praktyce”, które poświęcone będzie statutom szkolnym. Seminarium, które poprowadzą Anna Godzińska – wicedyrektorka ds. pedagogicznych (ZCDN) oraz Sebastian Płachecki – prawnik, przedstawiciel Stowarzyszenia Umarłych Statutów, odbędzie się 22 stycznia, w godzinach 10.00–12.15, w siedzibie ZCDN-u.

(Nie)pokój nauczycielski: Jacy będą nauczyciele przyszłości?  

Gościnią kolejnego odcinka „(Nie)pokoju nauczycielskiego” jest Katarzyna Nabrdalik, prezeska fundacji Teach for Poland. Temat rozmowy dotyczy wizji dzisiejszego systemu edukacji i kierunku, w którym może prowadzić zmiana. Ważnym jej elementem jest omówienie raportu stworzonego z inicjatywy Teach for Poland „Nauczyciel_ka 2040”. Rozmowę prowadzi – wyjątkowo – dr Zofia Fenrych.