ZCDN

Zapraszamy na konferencję „Matematyka – dodaj do ulubionych”

matematyka doda do ulubionych

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z bogatym programem konferencji „Matematyka – dodaj do ulubionych”, która odbędzie się w sobotę 16 marca, w godz. 10.30–16.00, w trybie zdalnym.

16 marca odbędzie się kolejna cykliczna konferencja dla nauczycieli matematyki „Matematyka – dodaj do ulubionych”. Jej formuła została nieco zmieniona w porównaniu do lat ubiegłych, aby każdy z uczestników mógł wziąć udział we wszystkich przygotowanych warsztatach. Wynika to z tematyki poszczególnych zajęć, które wydają się ważne dla każdego nauczyciela matematyki.

Program konferencji:
10.30–11.00 – Rozpoczęcie konferencji – sprawy organizacyjne i techniczne
11.00–11.15 – Otwarcie konferencji – Urszula Pańka, dyrektorka ZCDN-u
11.15–11.30 – Klub Młodego Odkrywcy – dr Zuzanna Michalska
11.30–12.30 – Eksperymenty na lekcjach matematyki – dr Anna Rybak
12.35–13.25 – Lekcje powtórzeniowe – dlaczego są takie ważne? – Joanna Świercz
13.25–13.35 – Przerwa
13.35–14.25 – Egzamin z matematyki z Minecraftem – Barbara Dubiecka-Kruk
14.30–15.20 – Wykorzystanie sztucznej inteligencji (SI) w edukacji – Wojciech Wątor
15.20–15.35 – Podsumowanie konferencji – Anna Bazyluk
15.35–16.00 – Rozmowy w kuluarach

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: II/4.