ZCDN

Utwórz w swojej szkole Klub Młodego Odkrywcy!

ZCDN Klub Mlodego Odkrywcy small

Jeśli więc jesteś nauczycielem, który poza stosowaniem tradycyjnych metod nauczania wdraża innowacje edukacyjne oraz pozwala dzieciom odkrywać i poznawać świat poprzez zabawę – to na pewno taki klub jest dla ciebie! Naszą ofertę kierujemy do każdego nauczyciela – możesz przystąpić do programu bez względu na to, czy uczysz przedmiotów przyrodniczych, czy jesteś humanistą, czy umysłem ścisłym. Oczekujemy jedynie otwartości, entuzjazmu oraz gotowości do  odkrywania nieznanych obszarów wiedzy i rzeczywistości.

Wszystkich chętnych do podjęcia się opieki nad klubami zapraszamy do udziału w spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w trybie zdalnym 27 lutego, w godz. 16.30–17.30. Omówione na nim zostaną: procedura założenia klubu, rola i zadania opiekuna oraz wsparcie, jakie od Centrum Nauki Kopernik uzyska każda dołączająca do projektu osoba. Przybliżymy również przykłady funkcjonujących już klubów.

Klub Młodego Odkrywcy można założyć w przedszkolu, w szkole lub bibliotece – zarówno w dużej, jak i małej miejscowości. I co najważniejsze – nie są do tego potrzebne żadne nakłady finansowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia –  I/C/48.

image 1