ZCDN

W 40. rocznicę powstania NSZZ Solidarność – wystawa w Oddziale Zamiejscowym w Myśliborzu

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotografii prac składających się na wystawę upamiętniającą 40. rocznicę powstania „Solidarności”. Wystawa znajduje się w Oddziale Zamiejscowym ZCDN-u w Myśliborzu przy ul. Spokojnej 15.

Wystawa jest doskonałą okazją do poznania historii „Solidarności”, szczególnie w wymiarze lokalnym. Na wystawie zaprezentowano m.in. biuletyny, plakaty i ulotki dokumentujące powstanie niezależnych związków zawodowych. Wśród przedstawionych materiałów ważne miejsce zajmują numery „Echa Solidarności” –  informator Gorzowskiego Zarządu Regionalnego NSZZ „Solidarność”.

Materiały prezentowane w ramach wystawy zostały udostępnione przez Magdalenę Łakomą i Romana Garwatowskiego – nauczycieli z Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. S. Dariusa i S. Girensa w Myśliborzu.

Wystawę przygotowała Barbara Bycka, kierowniczka Oddziału Zamiejscowego ZCDN-u w Myśliborzu.

Podobne wpisy:
Spotkanie z Natalią Madejską, reporterką, autorką książki dla dzieci „Felka i Miłek i fala pomyłek”

Z okazji XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom zapraszamy na spotkanie z Natalią Madejską, które odbędzie się 4 czerwca, o godzinie 17.00, w Bibliotece Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej oraz na inne wydarzenia zorganizowane z uwagi na zbliżające się czytelnicze święto dzieci.

Zmiana organizacji pracy ZCDN-u 23 maja

Uprzejmie informujemy, że 23 maja (czwartek), w godzinach 12.00–14.00, Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Biblioteką Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej będzie nieczynne. Za niedogodności przepraszamy. 

W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania”, które odbędą się 27 maja, w godzinach 16.00–19.00, w trybie zdalnym.