Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w przedszkolu

Nauczyciele zapoznają się z podstawowymi formami pomocy psychologiczno-pedagogicznej, z zadaniami nauczycieli specjalistów, wychowawców i dyrektora przedszkola oraz z modelem udzielania pomocy psychologiczno-pedagogogicznej. Wypracują listę dokumentów służących do prawidłowego dokumentowania udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolu.

Szkolenie: Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w przedszkolu
Zakres: Formy oraz podstawy prawne organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolu. Zadania nauczyciela, dyrektora w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolu.
Termin: 8 maja, godz. 15.30–18.30
Prowadząca: Renata Wiśniewska
Miejsce:
Oddział Zamiejscowy ZCDN-u w Gryficach
ul. Koszarowa 12
Szkolenie bezpłatne

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: II/C/1.

Bezpośredni link do szkolenia: Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w przedszkolu