„Młodzi na start” – wsparcie ucznia w wyborze ścieżki zawodowej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Wsparcie ucznia w wyborze ścieżki zawodowej – program Młodzi na start”.

Zakres tematyczny: Szkoła zawodowa, liceum czy branżowa? Jak wspomóc ucznia w wyborze odpowiedniej drogi kształcenia. Zawody przyszłości. Jak aktywnie poszukiwać pracy. Idealne dokumenty aplikacyjne szansą na lepsze jutro. Projekt „Młodzi na start”.
Prowadzące: Agnieszka Kacała, Justyna Stroynowska
Miejsce: ZCDN, ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin (sala 119)
Termin: 23 maja 2018, godz. 14.00–18.00

W związku z pracami modernizacyjnymi i wynikającymi z nich utrudnieniami w korzystaniu z Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń, uprzejmie prosimy o tymczasową rejestrację na szkolenia za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: szkolenia1@zcdn.edu.pl. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 91 435 06 30.