Wychowanie w dwujęzyczności – zostań ekspertem nowej metody

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Wychowanie w dwujęzyczności – zostań ekspertem nowej metody”, która odbędzie się 29 maja. Spotkanie kierowane jest do nauczycieli języka angielskiego, edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz nauczycieli wszystkich przedmiotów, którzy posługują się językiem angielskim na poziomie B2.

Prelegenci

Waldemar Miksa – inicjator i koordynator Programu Powszechnej Dwujęzyczności, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Muzycznego im. Chopina w Warszawie w zakresie muzykologii, kompozycji i dyrygentury, producent i wydawca

Maja Wrzos – nauczycielka języka angielskiego i informatyki, kierowniczka I edycji Kursu kwalifikacyjnego dla koordynatorów  Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci/Bilingual Future”

Claire Selby – brytyjska lingwistka i autorka specjalistycznych kursów ELT

Zakres tematyczny: Cele i metody wychowania w dwujęzyczności. Założenia Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci/Bilingual Future” i zasady wdrażania go w placówce edukacyjnej. Nowa podstawa programowa a wychowanie dwujęzyczne.

Koordynatorka: Beata Pełech

Miejsce: ZCDN, ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin (sala konferencyjna)
Termin: 29 maja 2018, godz. 15.00–17.00

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: VI/13.