Pełną listę dostępnych szkoleń znajdą Państwo w Internetowym Systemie Obsługi Szkoleń

Zajęcia terenowe w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania prezentacji „Zajęcia terenowe w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych w szkole podstawowej”, prowadzonej przez nauczyciela konsultanta ds. edukacji ekologicznej i przyrodniczej, Zdzisława Nowaka.

Tangram to nie tylko układanka

Zachęcamy nauczycieli matematyki klas 4–8 do udziału w szkoleniu e-learningowym „Tangram to nie tylko układanka”, które odbędzie się 8 czerwca, w godzinach 16.30–18.00. Zajęcia zdalnie poprowadzi nauczycielka konsultantka ds. nauczania matematyki w szkole podstawowej, Anna Bazyluk.

Różne sposoby mnożenia

Zachęcamy nauczycieli matematyki klas 4–8 do udziału w szkoleniu e-learningowym „Różne sposoby mnożenia”. Zajęcia zdalnie poprowadzi nauczycielka konsultantka ds. nauczania matematyki w szkole podstawowej, Anna Bazyluk.

Wolontariat jako forma wychowania i profilaktyki

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania prezentacji „Wolontariat jako forma wychowania i profilaktyki”, prowadzonej przez nauczycielkę konsultantkę ds. wychowania, Renatę Majewską.

Procedura bezpieczeństwa dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

Stopniowe uruchamianie pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych nakłada na dyrektora placówki szereg zadań w celu przygotowania przedszkola/szkoły na przyjęcie dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z przykładową „Procedurą bezpieczeństwa dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych”, uwzględniającą wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej.

Edukacja polonistyczna z wykorzystaniem metody tutoringu

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania prezentacji „Edukacja polonistyczna z wykorzystaniem metody tutoringu”, prowadzonej przez konsultantkę ds. nauczania języka polskiego w szkołach ponadpodstawowych, Annę Kondracką-Zielińską.

Prezentacje z konferencji „Wychowanie do wartości w szkole”

Wychowanie do wartości w szkole św. Jana Bosko Wychowanie w kanonie wartości montessoriańskiech w szkole Wychowanie do wartości w świetle nauczania św. Jana...
ZCDN