Szkolenie: Media Relations w pracy szkoły

Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z istotą i znaczeniem relacji z mediami oraz zrozumienie złożoności i specyfiki współpracy z dziennikarzami. Nauczyciele poznają klasyfikację mediów, dowiedzą się, kiedy i jak się kontaktować z mediami. Uczestnicy nauczą się konstruować informację prasową oraz komunikat prasowy. Dowiedzą się, jak przygotować zespół do kontaktu z mediami.

Szkolenie poprowadzi Beata Mikołajewska-Wieczorek – absolwentka studiów humanistycznych Uniwersytetu Szczecińskiego, dziennikarz z ponad 25-letnim stażem; reporter, lektor, prowadząca  i wydawca programów  informacyjnych i publicystycznych (także live). Posiada bezterminową Kartę Ekranową. Autorka wielu programów telewizyjnych. Z sukcesem ukończyła szkolenia i warsztaty z zakresu: Psychologii Reklamy, Nowych Technik Medialnych a także Umiejętności Interpersonalnych zorganizowanych przez Wydział Psychologii, Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji UW oraz Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne. Od 15 lat wykładowca akademicki. Realizuje zajęcia z  Edukacji Medialnej, Public Relations, Komunikowania się z mediami w praktyce itp.

Szkolenie: Media Relations w pracy szkoły
Prowadząca:
Beata Mikołajewska-Wieczorek
Termin:
22 maja, godz. 15.00–19.00
Miejsce:
Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
sala 121

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: II/K/10.