Warsztaty: Przeciwdziałanie agresji rówieśniczej wobec uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

1951

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Przeciwdziałanie agresji rówieśniczej wobec uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”, które odbędą  się  2 marca, w godz. 15.00–19.00.

Zakres szkolenia: Typy specjalnych potrzeb edukacyjnych uczniów w kontekście agresji rówieśniczej. Strategie działań antybullyingowych w szkole. Przeciwdziałanie agresji rówieśniczej wobec uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Radzenie sobie z problemami bullyingu w przypadku uczniów z SPE.

Warsztaty poprowadzi Mirosław Krężel, nauczyciel konsultant ds. ds. diagnozy pedagogicznej i ewaluacji w ZCDN-ie.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy: III/B/8.

Zajęcia odbędą się w siedzibie ZCDN-u przy ul. Gen. J. Sowińskiego 68 w Szczecinie, w sali 121.