Zmiana organizacji pracy ZCDN-u w okresie pandemii

Uprzejmie informujemy, że w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, w tym Biblioteka Pedagogiczna oraz Oddziały Zamiejscowe, do 4 grudnia 2020 roku pozostanie zamknięte dla interesantów.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że szkolenia są realizowane w trybie zdalnym, a wszyscy pracownicy ZCDN-u są dostępni pod swoimi adresami poczty elektronicznej, których wykaz znajdą Państwo TUTAJ.

W razie pytań lub pilnych spraw prosimy o kontakt z Sekretariatem –  tel. 731 931 140 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00–16.00).

Wszelkie pytania dotyczące szkoleń prosimy kierować do Organizacji Szkoleń –  tel. 533 843 550 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00–17.00).